Firma

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Ogłoszenie

Elektromechanik

Miasto/województwo

Piaseczno

Publikacja

2018-11-22
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest najbardziej znanym polskim producentem kosmetyków pielęgnacyjnych, obecnym od lat na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Naszą główną działalność wspieramy prowadząc wielokierunkowe badania w zakresie kosmetologii oraz rozwijając sieci Kosmetycznych Instytutów i Hoteli SPA Dr Irena Eris. Realizując naszą strategię kierujemy się szacunkiem dla ludzi, stawiając na ich indywidualizm i współpracę. Troska o dobro drugiego człowieka przejawia się zarówno w wysokiej jakości naszych kosmetyków, jak i relacjach międzyludzkich wewnątrz i na zewnątrz firmy.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
(lokalizacja Piaseczno)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę techniczną i bezpośredni nadzór nad maszynami i urządzeniami produkcyjnymi oraz instalacjami technicznymi.

Obowiązki:
  • dokonywanie napraw,
  • usuwanie usterek w przypadku awarii,
  • okresowe przeglądy maszyn.
Poszukujemy osoby, która posiada:
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. 3 – letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
  • wiedzę z zakresu mechaniki i elektroniki,
  • znajomość MS Office,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego.
W zamian gwarantujemy:
  • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej,
  • stabilność zatrudnienia,
  • system premiowy,
  • pracę opartą na wzajemnym szacunku,
  • liczne benefity pozapłacowe, m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.